PRACA W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE,
PEŁNEJ CIEKAWYCH WYZWAŃ I LUDZI Z PASJĄ

Wybierając KARMAR S.A. dołączysz do grona profesjonalistów.

Proces rekrutacji:

  1. Przesłanie CV. Kandydat wysyła do nas CV za pomocą formularza aplikacyjnego. Należy pamiętać o zaznaczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych.
  2. Analiza i selekcja aplikacji. Wybieramy te najbardziej dopasowane do wymagań proponowanego stanowiska.
  3. Pierwszy kontakt z HR. Zazwyczaj jest to rozmowa telefoniczna z wybranymi wcześniej kandydatami.
  4. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów.
  5. Spotkanie rekrutacyjne. Pierwsze spotkanie z kandydatem odbywa się zazwyczaj z pracownikiem Działu HR. Ten etap ma na celu dokładne poznanie dotychczasowego doświadczenia zawodowego kandydata, jego osiągnięć i planów na przyszłość.  Spotkanie jest również okazją dla Ciebie do poznania lepiej naszej organizacji.
  6. Rozmowa z przyszłym przełożonym. To ostatnia i zarazem decydująca faza procesu rekrutacji. Po tym etapie zapada decyzja o wyłonieniu osoby spośród wybranych w drodze wcześniejszej selekcji kandydatów.
  7. Złożenie oferty pracy, czyli… Witamy w zespole!

Staże i praktyki:

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem stażu/ praktyki w naszej firmie prześlij swoją aplikację wypełniając formularz aplikacyjny.

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ AKTUALNĄ LISTĘ OFERT PRACY W KARMAR S.A.

Jeżeli w tym momencie nie dysponujemy interesującą Cię ofertą, masz możliwość przesłania swojej aplikacji do naszej bazy. W tym celu wystarczy wypełnić formularz zawierający zgody na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku pojawienia się potrzeb rekrutacyjnych, do których potencjalnie Twoja aplikacja pasuje, wrócimy do Ciebie!