PRACA W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE,
PEŁNEJ CIEKAWYCH WYZWAŃ I LUDZI Z PASJĄ

Wybierając KARMAR S.A. dołączycie do grona profesjonalistów. Jesteśmy częścią Bouygues Construction – jednej z największych grup budowlanych na świecie, zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji”. Jesteśmy cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Od ponad 25 lat cieszy się uznaniem Klientów. Jako Generalny Wykonawca obiektów kubaturowych zajmujemy znaczącą pozycję na rynku usług budowlanych. Naszą wizytówką jest ponad sto zakończonych i będących w realizacji inwestycji mieszkaniowych, biurowych oraz przemysłowych. Jesteśmy dumni, że zbudowaliśmy m.in. nową siedzibę grupy ORANGE, nowoczesne centrum handlowe Nowa Stacja czy Rezydencję Foksal – jeden z najbardziej ekskluzywnych apartamentowców w Warszawie.

Rozwój zawodowy:

Naszym największym kapitałem i główną wartością całej Grupy Bouygues są LUDZIE. Dlatego jednym z priorytetów KARMAR jest wspieranie rozwoju pracowników. Zależy nam na tym, aby Pracownicy podnosili swoje kompetencje.
Mamy wypracowane w ramach całej Grupy standardy procesów oceny rocznej i przeglądu talentów. Mają one istotny wpływ na rozwój naszych Pracowników. Możemy poszczycić się wieloma przykładami wspaniałych karier i awansów zarówno w ramach KARMAR S.A. jak i Grupy Bouygues.

Szkolenia i wiedza:

Rozwijamy naszych Pracowników zarówno dostarczając im ciekawe, nowe wyzwania, jak i umożliwiając udział w dedykowanych kursach i szkoleniach. Grupa Bouygues to międzynarodowe środowisko pracy. Zależy nam na tym, aby nasi Pracownicy byli równorzędnymi partnerami dla swoich kolegów z zagranicy. Dlatego inwestujemy w ich naukę języka angielskiego, a jeśli to niezbędne francuskiego.

Staż / Praktyki:

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem stażu/ praktyki w naszej firmie prześlij swoją aplikację wypełniając formularz aplikacyjny.

Proces rekrutacji:

 1. Przesłanie CV.
  Kandydat wysyła do nas CV za pomocą formularza aplikacyjnego. Należy pamiętać o zaznaczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych.
 2. Analiza i selekcja aplikacji.
  Wybieramy te najbardziej dopasowane do wymagań proponowanego stanowiska.
 3. Pierwszy kontakt z HR.
  Zazwyczaj jest to rozmowa telefoniczna z wybranymi wcześniej kandydatami.
 4. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów.
 5. Spotkanie rekrutacyjne z HR.
  Pierwsze spotkanie z kandydatem odbywa się zazwyczaj z pracownikiem Działu HR. Ten etap ma na celu dokładne poznanie dotychczasowego doświadczenia zawodowego kandydata, jego osiągnięć i planów na przyszłość.  Spotkanie jest również okazją dla Ciebie do poznania lepiej naszej organizacji.
 6. Rozmowa z przyszłym przełożonym.
  To ostatnia i zarazem decydująca faza procesu rekrutacji. Po tym etapie zapada decyzja o wyłonieniu osoby spośród wybranych w drodze wcześniejszej selekcji kandydatów.
 7. Złożenie oferty pracy, czyli… Witamy w zespole!

Poniżej znajduje się aktualna lista naszych ofert pracy.

Jeżeli w tym momencie nie dysponujemy interesującą Cię ofertą, masz możliwość przesłania swojej aplikacji do naszej bazy. W tym celu wystarczy wypełnić formularz zawierający zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W przypadku pojawienia się potrzeb rekrutacyjnych, do których potencjalnie Twoja aplikacja pasuje wrócimy do Ciebie!