Joanna Makowiecka-Gatza

Joanna Makowiecka-Gatza

prezes zarządu

Pełni funkcję prezesa zarządu od 1 maja 2017 roku.

Posiada wieloletnie doświadczenie w różnych sektorach rynku, w szczególności budownictwa. Przed dołączeniem do KARMAR pełniła funkcję prezesa zarządu Polimex-Mostostal S.A, w zarządzie którego zasiadała od 2013 roku.

W latach 2008-2012 była członkiem zarządu Budimex SA. Wcześniej zajmowała stanowiska menedżerskie m.in. w: Orange Polska S.A oraz Japan Tobacco.

Doświadczenia zawodowe Joanny Makowieckiej-Gatza obejmują w szczególności: kreowanie i wdrażanie strategii, transformację i poprawę efektywności operacyjnej oraz budowanie i umacnianie pozycji firmy na rynku.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Programu MBA Staffordshire University, University of Antwerp oraz Free University of Brussels. Ukończyła także Advanced Management Program na IESE University of Navarra.

Jest Członkiem Rady Dialogu Społecznego przy Prezydencie RP reprezentując pracodawców prywatnych. W latach 2017-2021 Wiceprezydent Pracodawców RP, obecnie Przewodnicząca Rady Pracodawców RP.

Marcin Krzemiński

Marcin Krzemiński

Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Operacyjny

Absolwent Wydziału Budownictwa na Politechnice Świętokrzyskiej oraz Wydziału Ekonomii w Wyższej Szkole Zarządzania w Kielcach. Przez całą karierę zawodową związany z KARMAR, gdzie w 2006 roku rozpoczynał pracę jako inżynier na warszawskim projekcie „Wiślane Ogrody”. Przeszedł przez wszystkie szczeble w organizacji, m.in. obejmując w 2014 roku stanowisko Kierownika Projektu, a trzy lata później Dyrektora Regionu Północnego.

Od 2018 roku jako Dyrektor Produkcji był także Członkiem Zarządu.

Od czerwca 2022 roku Wiceprezes Zarządu oraz Dyrektor Operacyjny KARMAR S.A.