Joanna Makowiecka-Gaca

Joanna Makowiecka-Gaca

prezes zarządu

Pełni funkcję prezesa zarządu od 1 maja 2017 roku.

Posiada wieloletnie doświadczenie w różnych sektorach rynku, w szczególności budownictwa. Przed dołączeniem do KARMAR pełniła funkcję prezesa zarządu Polimex-Mostostal S.A, w zarządzie którego zasiadała od 2013 roku.

W latach 2008-2012 była członkiem zarządu Budimex SA. Wcześniej zajmowała stanowiska menedżerskie m.in. w: Orange Polska S.A oraz Japan Tobacco.

Doświadczenia zawodowe Joanny Makowieckiej-Gaca obejmują w szczególności: kreowanie i wdrażanie strategii, transformację i poprawę efektywności operacyjnej oraz budowanie i umacnianie pozycji firmy na rynku.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Programu MBA Staffordshire University, University of Antwerp oraz Free University of Brussels. Ukończyła także Advanced Management Program na IESE University of Navarra.

Członek Rady Dialogu Społecznego przy Prezydencie RP reprezentująca pracodawców prywatnych, Wiceprezydent Pracodawców RP, Przewodnicząca Forum Nowoczesnej Produkcji.

Bartłomiej Kłos

Bartłomiej Kłos

Członek Zarządu / Dyrektor ds. Operacyjnych

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od początku swojej kariery zawodowej związany z budownictwem. Pracę zawodową rozpoczynał w 1999 roku poza granicami kraju. Był odpowiedzialny za rozwój struktur, pozyskiwanie oraz realizację projektów w największych spółkach budowlanych w Polsce – m.in. w Strabag Sp. z o.o. oraz Mostostal Warszawa S.A.

W 2012 roku dołączył do Eiffage Polska Budownictwo S.A. jako Dyrektor Regionu Północnego. Od lutego 2017 pełnił rolę Członka Zarządu i odpowiadał za akwizycję i realizację takich projektów jak Elektrownia Jaworzno, rozbudowa Fabryki VW we Wrześni i Antoninku, jak również nowo budowanej fabryki Mercedesa pod Legnicą.

Marcin Krzemiński

Marcin Krzemiński

Członek Zarządu / Dyrektor Produkcji

Absolwent Wydziału Budownictwa na Politechnice Świętokrzyskiej oraz Wydziału Ekonomii w Wyższej Szkole Zarządzania w Kielcach. Przez całą karierę zawodową związany z KARMAR, gdzie w 2006 roku rozpoczynał pracę jako inżynier na warszawskim projekcie „Wiślane Ogrody”. Przeszedł przez wszystkie szczeble w organizacji, m.in. obejmując w 2014 roku stanowisko Kierownika Projektu, a trzy lata później Dyrektora Regionu Północnego.

Od 2018 roku jako Dyrektor Produkcji jest Członkiem Zarządu KARMAR S.A.