Linkcity oraz KARMAR połączyły siły i wspólnie wystąpiły w charytatywnym turnieju siatkarskim 9th Charity Real Estate Beach Volleyball Tournament, organizowanym przez JLL Poland.

Co roku firma JLL organizuje Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej dla Branży Nieruchomości Komercyjnych. Tegoroczna edycja tej popularnej imprezy odbyła się 2 sierpnia w warszawskim klubie La Playa, a w rozgrywkach zmierzyły się drużyny reprezentujące polskie i międzynarodowe firmy związane z rynkiem nieruchomości: deweloperzy, generalni wykonawcy, agencje doradcze, banki oraz kancelarie prawne.

Po turnieju, w którym nasi siatkarze uplasowali się na miejscach 12-16, odbył się główny punkt programu czyli aukcja charytatywna przedmiotów przekazanych przez sponsorów i patronów turnieju. Środki z niej pozyskane, podobnie ja pieniądze pozyskane z rejestracji oraz od sponsorów i indywidualnych datków zbieranych w trakcie imprezy zostaną w całości przekazane Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza”.

Instagram

@foto_karmar