Linkcity Polska jest spółką deweloperską, koncentrującą się na rozwoju obszarów miejskich przez tworzenie przyjaznych dla mieszkańców projektów, z poszanowaniem charakteru miejsca i środowiska naturalnego.

W swoich projektach Linkcity  uwzględnia potrzeby inwestorów z oczekiwaniami lokalnych społeczności i użytkowników. Wierzymy, że najlepsze rezultaty daje tworzenie trwałych połączeń pomiędzy przyszłymi mieszkańcami, najemcami, klientami, partnerami, a także lokalnymi społecznościami, niezależnie od skali projektu.

Realizujemy projekty różnej wielkości, o różnym charakterze. Budynki nowe, rewitalizacje obiektów poprzemysłowych i kompleksowe projekty tkanek miejskich, obejmujących swoim oddziaływaniem duże obszary miast. Potrafimy tworzyć projekty dostosowane do potrzeb wszystkich odbiorców, uwzględniając międzynarodowe normy, jak: europejska certyfikacja środowiskowa BREEAM lub amerykańska certyfikacja środowiskowa LEED.

W Polsce Linkcity koncentruje się na projektach wpisanych w potrzeby mieszkańców, tworząc przestrzeń do życia. Nasze projekty, realizowane pod klucz i ściśle z wytycznymi inwestorów, obejmują zarówno domy studenckie, jaki i mieszkania na wynajem komercyjny, socjalny, a także domy dla seniorów. Dzięki kompetencjom i międzynarodowemu doświadczeniu Grupy Bouygues możemy zrealizować każdy rodzaj nieruchomości, tworząc wygodne miejsca do życia, nowoczesne przestrzenie do pracy, a także budynki o najwyższym stopniu złożoności, jak laboratoria i centra danych.

Przykładowe realizacje: